El. parduotuvių kūrimas

On-line pardavimų kanalas ir pridėtinė vertė

El. parduotuvę mes laikome ne tik on-line pardavimų kanalu, bet ir ir Jūsų esamų verslo porcesų dalimi, o tai reikalauja visiškai kitokio požiūrio - integruojančio įvairius verslo procesus į darniai veikiančią sistemą, kuriančią pridėtinę vertę.

Tobulėjant technologijoms, atsiranda adaptyvus poreikis integruoti įvairius technologinius sprendimus, kurie vertingai išplečia el. parduotivių funkcionalumus. Esame įgyvendinę įvairias integracijas, kurios automatizuoja verslo procesus, optimizuoja svarbių procesų įgyvendinimo laiką ir padidina pardavimus.Dirbame su WordPress ir WooCommerce

Specializuojamės išimtinai su WordPress turinio valdymo sistema ir WooCommerce įskiepiu.


WordPress yra atvirojo kodo ir populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje - ja naudojasi 38 proc. viso pasalio svetainių ir šis skaičius nuolat auga.
Standartinė eiga:

Surinkę svarbiausią informaciją apie esamus Jūsų verslo procesus ir el. parduotuvę, ją sustruktūruojame ir analizuojame. Parengus analizę, detaliai aptariame su Klientu.


Informacijos analizės metu stengiamės išgryninti – kas yra svarbiausia Kliento komunikacijoje, kaip ir kur turi būti pateikiami esminiai akcentai, kaip įtaigiai pateikti svarbiausią informaciją, kokie svarbiausi ilgalaikiai tikslai ir kt.

Vadovaujantis išanalizuota informacija, parengiame el. parduotuvės struktūrinį išdėstymą (informacijos architektūrą ir navigaciją), kuriame pateikiami struktūriniai elementai, jų elgsenos funkcionalumas ir scenarijai.


Šiam tikslui naudojame naujausias technologoijas, todėl struktūrinio išdėstymo formatas sudaro galimybes lengvai įsivaizduoti galutinį rezultatą ir operatyviai atlikti pakeitimus.

Pagal turimą logotipą ir jo spalvinę paletę parenkame pagrindines el. parduotuvės spalvas. Vadovaudamiesi pagrindinėmis spalvomis, sukuriame el. parduotuvės grafinius elementus (mygtukai, skirtukai, ikonos). Parenkame iliustracijas, nuotraukas ir kt.

Visi grafiniai elementai sukeliami į projektą galutiniam Kliento įvertinimui.

Pagal el. parduotuvės prototipą ir jo dizainą, į serverį instaliuojama turinio valdymo sistema, suprogramuojamas struktūrinių dalių funkcionalumas ir dizainas. Įgyvendinamas techninis SEO, integruojamos įvairių platformų paslagos (mokėjimų, pristatymo, apskaitos ir analitikos sistemos).

Kuriame korporatyvinius tekstus, produktų aprašymus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Taip pat verčiame įvairius verslo ir techninius tekstus, pasinadojant mūsų vertimo biurų paslaugomis.

Kliento pageidavimu įkeliame el. parduotuvės turinį: produktų aprašymus, nuotraukas, kitus svetainės tekstus ar grafinius elementus.

Testavimo proceso metu patikrinamas struktūrinių dalių funkcionalumas, dizaino pristaikomumas mobiliesiems įrenginiams, turinys ir jo sumaketavimo korektiškumas, gramatikos ir sintaksės klaidos. Testavimas atliekamas dalyvaujant klientui.

Patikriname produkto įdėjimo į krepšelį, prekių pristatymo ir apmokėjimo procesus.

Po svetainės paleidimo, suteikiame 3 mėn. garantinio aptarnavimo paslaugą, kurios metu stebime svetainės veiklą ir jei atsiranda nukrypimų nuo to, ką sutarėme su klientu - neatlygintinai ištaisome atsiradusius netikslumus.


SVARBU: Pateikta aukščiau eiga gali kisti priklausomai nuo kliento poreikių ir biudžeto.


Galime sukurti el. parduotuvę nuo logotipo iki apskaitos integravimo. Esant poreikiui atliekame A/B testingą, įvairias integracijas, optimizacijas ir kt.


Integruojame šiuos mokėjimus:

Cardinity
Coingate
MakeCommerce
NOEPay
OPAY
PayPal
PaySera
SEB bankas
Stripe


Integruojame šiuos pristatymo būdus:

DHL Express
DPD
Itella
Lietuvos paštas
LP express
Omniva
TNT
UPS
Venipak